www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTI MÉRNÖK

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 932957

Dinamikusan fejlődő gyártó cég megbízásából, munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • szereldei területek műszaki támogatása, fejlesztése folyamat és termék oldalról
  • elektronikai és mechanikai hibák kivizsgálása, intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • reklamációk kezelése
  • termék-felszabadítási vizsgálatok elvégzése
  • területi minőségellenőrök, minőségbiztosítási technikusok munkájának felügyelete, koordinálása, támogatása
  • kapcsolattartás az gyártási területekkel és az anyacéggel
  • minőségbiztosítási dokumentumok készítése
Elvárások:
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • legalább 1-2 év termelési- vagy minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • középfokú aktív német nyelvtudás
  • metrológiai ismeretek
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • önálló, precíz munkavégzés
  • kiváló szervezőkészség, megbízhatóság, csapatszellem
  • határozott, döntésképes alkat
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
Előny:
  • SAP ismeret
  • vasútgépész képzettség
Amit kínálunk:
  • Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • béren kívüli juttatások
  • utazási költségtérítés
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Fényképes magyar és német nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Győr