www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető

Régió: Zala

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 982000
lejárt

Country:    Hungary (+36) • Zala county

Description of position:    Minőségbiztosítási vezetőként a minőségbiztosítási rendszer felügyelete, szabványok betartatása, tanúsítványok elkészítése

Duties:    Feladatok:

• Gyártási dokumentációk szerinti termékellenőrzés

• Munkautasítások készítése, ezek betartásának felügyelete

• Minőségbiztosítási rendszer felügyelete

• A vállalat által alkalmazott minőségügyi szabványok betartatása

• Auditok szervezése

• Terméktanúsítványok elkészítése

• Kollégák képzése, fejlesztése

Requirements, skills:    Elvárások:

• felsőfokú műszaki végzettség (műszaki technikus v. gépészmérnök)

• német vagy angol nyelv ismerete

• gyártási és termelési tapasztalat

• jó problémamegoldó képesség

• belső motiváció

• elhivatottság

Short company info:    Megbízónk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő Zala megyei cégcsoport.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés,

• Kiváló munkakörülmények

• Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő magyar cégcsoportnál

Additional info:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Zala