www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető

  • A hirdetés 532 napja lejárt

Globálisan elismert gép- és berendezésgyártó Partnercégünk a minőségbiztosítási terület irányítási feladatainak ellátására keresi

munkatársát.

Feladatok:

  • A minőségirányítás szervezeti egységének képviselete;
  • A minőségirányítás tevékenységével kapcsolatos tervezés, irányítás, ellenőrzés, értékelés, hatékonyság-javítás;
  • A vállalat képviselete minőségellenőrzési kérdésekben belföldön és külföldön;
  • Beérkező áruk, gyártóeszközi és végellenőrzések, késztermékek ellenőrzésének, minősítésének megszervezése és irányítása;
  • Közreműködés ellenőrzési és vizsgálati technológiák kialakításában;
  • Belső auditok lefolytatása;
  • A munka irányítása, munkatársak motiválása, fejlesztése és mérése, delegálás;
  • Biztonságos és egészséges környezet teremtése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség;
  • Több éves gyártási szakmai és vezetői tapasztalat;
  • Folyékony angol nyelvismeret;
  • ISO 9001-es minőségirányítási rendszer ismerete;
  • Vezetői eszközrendszer ismerete és hatékony alkalmazása;
  • Üzemi termelési folyamatok átfogó ismerete;
  • Hatékonyság-fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat.

Előny:

  • Fémmegmunkálás, hegesztés, előkészítés területén szerzett gyártási tapasztalat;
  • Hegesztési szabványok, tanúsítási rendszerek ismerete;
  • Egyedi termékeket gyártó nemzetközi vállalatnál szerzett gyakorlat;
  • Német nyelvismeret.

Munkavégzés helye: Kecskemét vonzáskörzete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.