www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető

  • A hirdetés 717 napja lejárt

A Rosenberg Hungária Lég-, és Klímatecnikai Kft. tokodaltárói székhelyének fiatal csapatába keres

Minőségbiztosítási vezetőt.

Feladatok:

  • A DIN EN ISO 9001/2008 minőségirányítási rendszer felügyelete, ellenőrzése, elemzése, annak folyamatos javítása, korszerűsítése
  • Különböző minőségi adatok gyűjtése, elemzése, kiértékelése, jelentések készítése
  • A meglévő folyamatok fejlesztése, új technikák alkalmazásba vétele
  • Minőségbiztosításhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése, kezelése
  • Vizsgálati tervek, eljárási- és munkautasítások készítése szervezeti egységek felé

A munkakör betöltésének alapfeltételei:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Minimum 1 év termelési minőségirányításban szerzett tapasztalat
  • A német nyelv kiváló ismerete, és mindennapos használata
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas szintű problémamegoldó- és együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszú távra tervezhető munkahely
  • Sokrétű cafeteria rendszer
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Munkába járás támogatása

További információkért látogasson el cégünk weboldalára: Link megjelenítése

Pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német