www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető

  • A hirdetés 635 napja lejárt

A Lear Corporation a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak. Mint az autóipar vezető beszállítója az ülés és elektromos rendszerek területén, a Lear globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit. A Lear központja Southfieldben, Michigan államban található és világszerte 36 országban, 220 helyen üzemel, ahol közel 98000 dolgozót alkalmaz. A Lear-t a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik.

Győri csapatunkba keresünk mielőbbi belépéssel

munkatársat

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A gyár minőségbiztosítási rendszerének működtetése, folyamatos fejlesztése
  • A termékeket érintő minőségi változások kidolgozásában való részvétel, a változások bevezetése a termelésbe és dokumentálása
  • A termelési folyamatot érintő minőségbiztosítási intézkedések kidolgozásában ill. végrehajtásában való részvétel
  • A társaság célkitűzéseinek és tervfeladatainak a minőségbiztosítási szervezeti egységeire vonatkozó érvényesítése
  • Költségcsökkentési potenciálok kimutatása, azok megvalósításának kezdeményezése ill. részvétel a megvalósításban
  • Vevői minőségi panaszok kezelése, megelőzése
  • Minőségügyi osztályon dolgozók irányítása, folyamatos képzésük biztosítása
  • Új projektek bevezetésében való aktív részvétel

A  jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség /egyetem v. főiskola/
  • Autóiparban, minőségbiztosítási területen szerzett minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magabiztos fellépés
  • Személyes alkalmasság a vezetői felelősségvállalásra
  • Tárgyalóképes német nyelvismeret, társalgási szintű angol nyelvismeret
  • APQP, PPAP, FMEA gyakorlati ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiváló, rugalmas munkahelyi környezet
  • Sikeres csapatban való munka
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Mobiltelefon, laptop, gépkocsi

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk jelentkezését, magyar, német, angol nyelvű szakmai önéletrajzzal a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német