www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető

  • A hirdetés 676 napja lejárt

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

munkatársat keres orvostechnikai eszközgyártó és forgalmazó nemzetközi cég Diósdi gyártóüzemébe.

Elvárások:

  • minimum felsőfokú műszaki végzettség
  • minimum 3-5 éves minőségellenőrzésben szerzett szakmai tapasztalat
  • minimum középfokú német nyelvtudás írásban és szóban
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • fogékonyság, érzékenység a minőségre
  • jó problémamegoldó képesség

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási feladatok szervezése és vezetése
  • Gyártásközi minőség-ellenőrzés szervezése és vezetése
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal
  • Mintavétel – mérés - dokumentálás
  • Mérőműszerek ellenőrzése
  • Mérési eredmények rögzítése, adatbevitel
  • Adminisztráció

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német