www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető

  • A hirdetés 889 napja lejárt

Észak-alföldi tejtermék forgalmazásával foglalkozó cég nádudvari munkavégzéssel keres Angol és/vagy Szlovák és/vagy Lengyel nyelvtudással, szakmai gyakorlattal rendelkező minőségbiztosítási vezetőt teljes munkaidős állás betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

  • MIR rendszer működtetése, továbbfejlesztése
  • Éves rendszerauditra, illetve vevői auditokra való felkészülés irányítása, auditokban történő aktív részvétel;
  • Belső auditok tervezése, végrehajtása, kiértékelése, beszámolás a felső vezetés felé;
  • MIR dokumentumok aktualizálása, oktatása;
  • Éves vezetőségi átvizsgálásokra történő felkészülés
  • Vevői reklamációk feldolgozása;
  • Termék és folyamat jóváhagyások támogatása;
  • Vevővel, Szállítóval  történő napi kapcsolattartás (esetleg angol , szlovák nyelven).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktuális minőségirányítási rendszerek és korszerű minőségügyi technikák alkalmazásának ismerete;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Önálló munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol  vagy Szlovák vagy Lengyel nyelv ismerete.

Jelentkezést az alábbi email címre várjuk fényképes önéletrajz csatolásával.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Szlovák, Angol