www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető

  • A hirdetés 750 napja lejárt

Ügyfelünk a dél-budai térségben működő nemzetközi hátterű műanyagipari vállalkozás.Termékei a világ minden részére eljutnak. A cég fiatalos csapatába keressünk egy további dinamikus munkatársat.

Feladatok :

  • auditok lebonyolítása
  • szabványelőírások betartásának az ellenőrzése
  • a szakterületen dolgozó két munkatárs irányítása
  • certifikátok kiállítása
  • változtatások átvezetése a kézikönyvbe

Elvárások :

  • felsőfokú végzettség
  • a szakterületen szerzett min.2 éves munkatapasztalat vagy szakirányú felsőfokú végzettség
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Helyek Magyarország
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő