www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

  • A hirdetés 1283 napja lejárt

A REDEL Elektronika svájci tulajdonú Kft. az alábbi munkatársat keresi:

Feladatok:

  • Ipari elektromos csatlakozók gyártása (forgácsolás, műanyag fröccsöntés, galvanizálás, szerelés) támogató ISO 9001:2008 minőségbiztosítási rendszer működtetése, fejlesztése
  • Folyamatos fejlesztések irányítása: 5S, Kaizen Management System, 5S
  • Fejlesztési technikák alkalmazása, koordinálása (SPC, Gép-, folyamatképességek)
  • Minőségügyi utasítások, dokumentációk kezelése
  • Kapcsolattartás az anyacéggel, vevőkkel, beszállítókkal
  • Oktatások tervezése, megtartása
  • Minőségfejlesztések, analitikák koordinálása
  • Belső auditok szervezése, végrehajtása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy francia nyelvtudás
  • Több éves minőségirányítási tapasztalat
  • Kaizen, Lean tapasztalat

Előny:

  • Forgácsolási területen szerzett tapasztalat
  • sorozatgyártásban szezett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Kiváló munkakörülmények
  • Szakmai fejlődés lehetősége

E-mailben: lásd alább

Kapcsolat

REDEL Elektronika Kft.
Telefon: +36-1-421-4714

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő