www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető

  • Company_icon Exetim-selection
  • Location_icon Heves
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

Megbízónk egy multinacionális hátterű, mezőgazdasági gép-alkatrész és erőmű-berendezés gyártással is foglalkozó több száz fős termelőegység. Lézervágás, lemez- és cső hajlítás, hengerítés, forgácsolás, hegesztés, felületkezelés és szerelés technológiákat alkalmaznak. A tanúsítók és nívós ügyfelek által támasztott egyre magasabb szintű minőségügyi követelményrendszereknek való megfelelés folyamatos biztosítására keressük megfelelő szakmai alapokkal és vezetői tapasztalatokkal rendelkező, szakmai fejlődésre nyitott és agilis munkatársukat az alábbi pozícióba:

Minőségbiztosítási vezető – Fémszerkezet gyártás

Főbb feladatok:

  • ISO 9000 szabvány szerinti minőségügyi irányítás és cégképviselet
  • Minőségügyi folyamatok fejlesztése, finomhangolása a vevői- és belső minőségügyi mutatók javítása érdekében
  • Beszállító fejlesztés
  • Új termék bevezetés (NPI) támogatás
  • A minőség gazdaságosságának érvényesítése, az eszközök, módszerek és eljárások rugalmas igazítása a különböző vevői igényekhez
  • Pro-aktív és támogató együttműködés vevőkkel, szállítókkal és felsővezetőkkel

Ideális jelölti profil:

  • Fémmegmunkálási, egyedi gépgyártási környezetben is szerzett minimum 5 év minőségügyi tapasztalat
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat (csoportvezető vagy projektvezető szint is elegendő)
  • Rendszer fejlesztési tapasztalat
  • Eredmények KPI-k szerinti kiértékelésére való képesség
  • Gazdag problémamegoldó eszköztárral rendelkező, önmotiváló személyiség
  • Fejlett prezentációs készség, informatikai jártasság
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Igényes szakmai kihívás
  • Dinamikusan bővülő üzletmenet
  • Szakmailag felkészült csapat
  • Inspiratív vezetői team
  • Céges gépkocsit is magában foglaló versenyképes fizetési csomag

Ha a fentiek felkeltették érdeklődését kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre.
A tárgy mezőben kérjük megjelölni a „Quality Manager”jeligét.

exetim selection
Istenhegyi út 44, 1125 Budapest
+36-30-488-4194
Link megjelenítése

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés > Belső ellenőr, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német