www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető

  • A hirdetés 49 napja lejárt

Nemzetközi, elektromos gépek és alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk

Minőségbiztosítási vezető munkatársat.

Feladatok:

  • Belső minőségügyi projektek kezdeményezése, végrehajtása, felügyelete

  • Hozzáférés a vevői igényekhez, és ezeknek kielégítése

  • Nyersanyagok minőségi követelményeinek meghatározása a beszállítókkal

  • Minőségi / egészségügyi és biztonsági előírások meghatározása és vizsgálata

  • A gyártási folyamatok megfelelésének biztosítása mind nemzeti és mind nemzetközi szempontból

  • Együttműködés a munkatársakkal a különböző eljárások, a szabványok és a rendszerek létrehozásában

  • Vezetői / műszaki kimutatások készítése

  • Képzési igények felmérése

  • Minőségügyi dokumentumok felügyelete

  • Minőségfejlesztés, folyamatfejlesztés

  • Egyéb menedzseri kötelezettségek

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség mérnöki/menedzsment/termelési területen

  • Legalább 3 évnyi tapasztalat minőségbiztosítási területen

  • Folyékony, tárgyalóképes angolnyelv-tudás

  • ISO Standards 9001, 14001, (előny, ha 13485)

  • Határozottság, magabiztos fellépés

  • Kiváló műszaki tapasztalat

  • Jó tervező és problémamegoldó képesség

  • Csapatmunka

  • Erős személyközi kommunikációs készség

Munkavégzés helye: Békés megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.