www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető

  • Frissítve 81 napja

Luxus termékek gyártásával foglalkozó gyártópartnerünk számára keresünk határozott fellépésű, magabiztos vezetőt az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Felelős a minőségirányítási rendszer kidolgozásáért, a rendszer felügyeletéért és fejlesztéséért, az előírások betartatásáért és érvényesítésért,

  • Minőségirányítási csoport vezetése,

  • Vevői és beszállítói reklamációk kivizsgálása a társterületek bevonásával,

  • Helyesbítő, megelőző intézkedések kezdeményezése, koordinálása,

  • Dokumentációs rendszerek felügyelete, fejlesztése, ellenőrzése,

  • Havi jelentések, statisztikák készítése, riportálása a gyárigazgató és az ügyvezető felé döntés előkészítés céljából,

  • Belső auditok tervezése és végrehajtása,

  • Új anyagok, termékek és folyamatok vizsgálata,

  • Javító- és megelőző intézkedések felügyelete.

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség

  • Gyártásban, minőségügyi területen szerzett több éves tapasztalat, illetve min. 3 éves vezetői gyakorlat,

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Határozott, dinamikus egyéniség, vezetői készségek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezési csomag

  • Céges autó, telefon, laptop

  • Kihívásokkal teli, érdekes munka

  • Modern, fiatalos környezet

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.