www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető

  • A hirdetés 236 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok támogatása a minőségügyi elvárások betartása mellett
  • A minőségügyi folyamatok fejlesztése a gyártási hatékonyság érdekében
  • Folyamat és termék változtatások kezdeményezése, a folyamatok és a gyártás minőségének fejlesztése
  • Termelési célok teljesítése, javító intézkedések meghozatala, minőségügyi teljesítmény javítása
  • Az osztályon dolgozó beosztottak munkájának felügyelete, irányítása
  • Beszállítói auditok és értékelések levezetése
  • Vevői elvárásoknak való megfelelőség betartása és betartatása
  • Új beszállítók implementálása a szervezetbe
  • „Best practice” működtetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/minőségbiztosítási végzettség
  • ISO 9001 rendszer ismerete
  • Termelő cégnél, minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Min. 2 éves szenior mérnöki és/vagy vezetői tapasztalat
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit ajánlunk:

  • Egyedülálló technológiai környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a jelentkezésénél megadott e-mail címre.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol