www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető

  • A hirdetés 412 napja lejárt

Debreceni Mechanikai Művek Kft. keres

munkatársat.

Feladatok:

  • A minőségirányítás szervezeti egységének képviselete
  • A minőségirányítás tevékenységével kapcsolatos tervezés, irányítás, ellenőrzés, értékelés, hatékonyság-javítás
  • Beérkező áruk, gyártóeszközi és végellenőrzések, késztermékek ellenőrzésének, minősítésének megszervezése és irányítása
  • Közreműködés ellenőrzési és vizsgálati technológiák kialakításában
  • Belső auditok lefolytatása
  • Biztonságos és egészséges környezet teremtése.

Elvárások:

  • felsőfokú gépészmérnöki végzettség, minőségbiztosítási, vezetői tapasztalat
  • fémmegmunkálás területén szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • angol nyelvismeret
  • ISO 9001 és ISO 14001 minőségirányítási rendszerek ismerete
  • üzemi termelési folyamatok átfogó ismerete
  • hatékonyság-fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • általános célú szoftverek és vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • bejelentett szerződéses munkaviszony
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • 8 órás munkaidő
  • fiatalos csapat, modern munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk.

Helyek Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol