www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető

Műanyagipari multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Minőségirányítási rendszer működtetése (ISO TS 16949), továbbfejlesztése

  • A gyártott termékek megfelelő, a vevői elvárásokat kielégítő minőségének biztosítása

  • Belső selejtek nyomon követése, elemzése, javítóintézkedésekben való részvétel

  • Vevői reklamációk nyilvántartása, javítóintézkedések indítása, kapcsolattartás a vevővel minőségügyi oldalról

  • Az osztály támogatása külső és belső rendszerauditokon

  • Minőségügyi előírások és szabványok nyomon követése, dokumentumok kezelése

  • A csoportban dolgozó munkatársak felelős szakmai támogatása, irányítása és ellenőrzése, motiválása a hatékonyabb munkavégzésre

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség

  • Minőségbiztosítási területen, gyártó környezetben szerzett tapasztalat (min. 3 év)

  • Minőségbiztosítási technikák ismerete

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Jó kommunikációs készség, magas fokú kezdeményező- és együttműködési készség, érdekérvényesítési képesség

  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Belső auditori képzettség, SixSigma zöld öves képzettség, lean tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés

  • Szakmai fejlődés

  • Hosszú távú együttműködés

Munkavégzés helye: Nógrád megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.