www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási Vezető

  • A hirdetés 199 napja lejárt

A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó elismert partnere, németországi BPW csoport tagja. Hosszú távú munkavégzésre, munkatársat keres a következő pozícióban:

Munkaköri feladatok

  • Új termékekhez kapcsolódó minőségtervezési,- és jóváhagyási folyamat teljes körű koordinációja.
  • Folyamat- és termék minőségének felügyelete, kontrollja. Ehhez szükséges dokumentációk kezelése, koordinációja.
  • Vevői reklamációk kezelése, azonnali intézkedések, akciótervek kidolgozása. Külső selejt költségek folyamatos csökkentése.
  • Gyártott és kiszállított termékek minőségügyi nyomon követése.
  • Beszállítók minőségügyi felügyelete és fejlesztése.
  • Belső és külső auditok teljes körű koordinációja.
  • Minőségirányítási csapat irányítása.

Ideális jelölt

  • Felsőfokú mérnöki végzettség.  Előny: minőségbiztosítási mérnök, vagy kohómérnök
  • Aktív német és angol nyelvismeret.
  • Minőségbiztosítási eljárások ismerete: ISO/TS 16949, 8D, FMEA, SPC, PPAP.
  • Gyártó/termelő vállalatnál minőségbiztosítás területen szerzett minimum 8 éves releváns tapasztalat.
  • Minimum 3 éves tapasztalat vevői kapcsolattartás és beszállító fejlesztés területén.
  • Minimum 5 éves vezetői tapasztalat.
  • Eredmény- minőség-, vevőorientált-, és pragmatikus szemlélet.
  • Kiváló kommunikációs-, és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Kimagasló jövedelem-, ösztönző- és premizálási rendszer.
  • Biztos, stabil munkahelyi háttér.
  • Fiatal és dinamikus csapat.
  • Fejlődés lehetősége, szakmai kihívás a minőségügy területén.

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes magyar, német és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre.

Busch-Hungária Kft, 9027 Győr, Martin utca 1.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő