www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető

  • A hirdetés 318 napja lejárt

Debreceni gépgyártó cég keres

munkatársat.

 Feladatok:

  • A minőségirányítás szervezeti egységének képviselete
  • A minőségirányítás tevékenységével kapcsolatos tervezés, irányítás, ellenőrzés, értékelés, hatékonyság-javítás
  • Beérkező áruk, gyártóeszközi és végellenőrzések, késztermékek ellenőrzésének, minősítésének megszervezése és irányítása
  • Közreműködés ellenőrzési és vizsgálati technológiák kialakításában
  • Belső auditok lefolytatása
  • Biztonságos és egészséges környezet teremtése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség, minőségbiztosítási, vezetői tapasztalat
  • fémmegmunkálás területén szerzett több éves szakmai tapasztalat;
  • angol nyelvismeret;
  • ISO 9001 és ISO 14001 minőségirányítási rendszerek ismerete;
  • Üzemi termelési folyamatok átfogó ismerete;
  • Hatékonyság-fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat.
  • Általános célú szoftverek és vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • bejelentett szerződéses munkaviszony
  • versenyképes fizetés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • 8 órás munkaidő
  • fiatalos csapat, modern munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várunk.

Helyek Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő