www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető

  • A hirdetés 399 napja lejárt

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából

Minőségbiztosítási vezetőt

keresünk.

Feladatok:

  • külső és belső auditok, inspekciók irányítása, lebonyolítása; beszállítók minősítése;
  • reklamációk kezelése;
  • projektekben való részvétel, annak vezetése;
  • gyógyszergyártásra vonatkozó dokumentációk nyomon követése, telephelyi szintű szabályozások elkészítése, bevezetése;
  • a szakmai csoport vezetése.

Elvárás:

  • Gyógyszerész, vegyész, biomérnök, biológus végzettség;
  • 3-5 éves gyógyszeripari gyakorlat (előny vezetői tapasztalat);
  • GMP ismeretek;
  • minimum középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Partnerünk kiváló munkakörülményekkel, korrekt fizetéssel, széleskörű juttatásokkal és rugalmas munkaidővel támogatja a feladat ellátását.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol