www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető

  • A hirdetés 651 napja lejárt

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási szervezet irányítása, termékminőség biztosítása, annak folyamatos javítása.
  • Auditokban való aktív részvétel és arra történő felkészülés,
  • Támogatja és előkészíti a külső és belső javító intézkedéseket.
  • Részt vesz az új rendszerkövetelmények bevezetésében.
  • Felügyeli az eljárások és specifikációk egyeztetését és végrehajtását.
  • Részvétel a vevői reklamációk kivizsgálásában.
  • Riportokat készítése a management részére.
  • Szoros kapcsolatottartás a társosztályokkal.

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatás

Elvárások:

  • Felsőfokú egyetemi vagy főiskolai mérnöki végzettség,
  • (élelmiszer-, agrár-, vegyész- vagy minőségbiztosítási mérnök karon),
  • Élelmiszeriparban szerzett gyakorlat,
  • 3-5 éves minőségbiztosítás területén szerzett gyakorlat,
  • HACCP és ISO minőségbiztosítási rendszer ismerete,
  • Auditori képzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • MS Office alkalmazások készség szintű ismerete,
  • Vezetői ismeretek, határozottság, proaktivitás, kiváló kommunikáció.

Előny:

  • SAP ismeret
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát– magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél – az alábbi elérhetőségre várjuk.

Tárgy: Minőségbiztosítási vezető

Contact: Orosz Lilla

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Elvárt nyelvtudás Angol