www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ - Tier1 autóipari beszállító

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 747095

Link megjelenítéseimages/editor/1356088181.jpg" border="0" />

Megbízónk anyavállalata globális autóipari fejlesztő- és gyártó konszern, termékcsoportjában a világ autóiparának élvonalába tartozik,négy kontinens 20 országában közel 20000 munkatársat foglalkoztat. Magyarországi gyártóvállalatát az elmúlt években dinamikusan fejlesztette és jelenleg is bővíti. Számára keresünk tapasztalt és elkötelezett vezető munkatársat az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • A gyárigazgató közvetlen vezető munkatársaként a vállalat minőségpolitikájának megvalósítása, a minőségbiztosítási szervezet vezetése és irányítása
  • A nemzetközi autóipari szabványoknak (ISO/TS 16949, VDA 6.1) és a vevői követelményeknek megfelelő minőségügyi rendszer működtetése és fejlesztése
  • A rendszerauditra, és vevőauditokra történő felkészülés irányítása, az auditok lefolytatásának felügyelete, az eredmények értékelése
  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak kidolgozása, működtetése és folyamatos fejlesztése
  • A minőségbiztosítási munkatársak ismereteinek, készségeinek fejlesztése, a legkorszerűbb minőségbiztosítási módszerek és eszközök alkalmazása
  • A beszállítói minőségbiztosítás folyamatainak kidolgozása és fejlesztése
  • Beszállítók auditálása, értékelése, rangsorolása, kiválasztása és fejlesztése
  • A termékminőség alakulásának mérése, elemzése, beszállítókat érintő javító intézkedések kezdeményezése
  • A vevői elvárásoknak megfelelő és vevői megelégedettséget eredményező minőségi mutatószámok meghatározása és betartatása
  • Vevői kapcsolattartás, vevői reklamációk feldolgozása, elemzése, változások és megelőző intézkedések kidolgozása és bevezetése a gyártásban, a beszállítóknál és a minőségbiztosításban
  • Kapcsolattartás a kiemelt vevőkkel és beszállítókkal
  • A minőségügyi oktatások koordinálása
  • Az új termékek minőségtervezésének menedzselése
  • A menedzsment rendszeres tájékoztatása a minőség alakulásáról,
  • A minőségfejlesztési javaslatok előterjesztése és megvalósítása

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, ideálisan gépészmérnök és minőségbiztosítási szakmérnök
  • Több éves, autóipari Tier1 beszállítónál szerzett minőségbiztosítási tapasztalat, a korszerű minőségtechnikák alkalmazásának készsége
  • Több éves vezetési tapasztalat
  • Az aktuális autóipari minőségbiztosítási szabványok, speciális kulcsvevői minőségi követelmények és a korszerű minőségbiztosítási módszerek ismerete és alkalmazási készsége
  • Tárgyalóképes angol-nyelv tudás
  • Komplex rendszerekben gondolkodni tudó, jó problémamegoldó, cselekvőkész, dinamikus, alapos szakmai tudással és jó vezetői készséggel rendelkező pályázót keresünk

ELŐNYT JELENT

  • Német nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • - TIER1 beszállítói környezet, korszerű munkahely
  • - Vonzó, versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium, cafeteria
  • - Cégautó
  • - Szakmai és hierarchikus fejlődési lehetőség a magyarországi és regionális struktúrában

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Tatabánya környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Minőségbiztosítási vezető, Tatabánya környéke MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ - Tier1 autóipari beszállító, Tatabánya környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése