www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási Vezető - Quality Manager

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.06.12.
Jelentkezési határidő: 2015.06.22.
Hirdetés azonosító: 919897
lejárt

Quality Manager-t keresünk multinacionális könnyűipari partnerünk számára Budapestre. A vállalat kiváló fejlődési lehetőséget, piacképes juttatási csomagot kínál a Quality Manager számára.

A Quality Manager legfontosabb feladatai:
- A vállalat minőségbiztosítási rendszerének fejlesztése és bevezetése
- A minőségbiztosítási sztenderdeknek való megfeleltetés biztosítása
- Eljárások és akciók meghatározása és azok bevezetése a gyakorlatba az alapanyag átvételtől a termék elszállításáig
- Vevői- és beszállítói reklamációk és nem megfelelőségek vizsgálata
- ISO/TS auditok levezetése, audit tervek elkészítése
- A dokumentációs- és nyomon követő rendszer fejlesztése, kezelése
- A termelés minőségügyi adatainak összevetése és értékelése
- APQP folyamatok vezetése
- Control Plan-ek, folyamatábrák, FMEA-k és PFMEA-k validálása
- A kalibrációs rendszer nyomon követése

Elvárások a Quality Manager felé:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Magas fokú tapasztalat gyártási környezetben (preferáltan autóipar)
- Folyékony angol nyelvtudás
- Minőségbiztosítási rendszerek és 6 szigma projektek magas fokú ismerete

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest