Magyar tulajdonú, akkreditált laboratóriumokat működtető, mezőgazdasági termény, ásványolaj, víz- és környezetanalitikai vizsgálatokkal foglalkozó cégcsoport keresi munkatársát

 Minőségbiztosítási vezető

(Komárom, Kerepes)

(HF 9-6783)

munkakörbe.

Feladat

  • a cégcsoportnál működő irányítási rendszerek harmonizálása (ISO 17025),
  • akkreditáció fenntartásával járó kötelezettségek nyilvántartása, végrehajtása,
  • a cégcsoport tagjainak felkészítése különböző minőségirányítási rendszerek bevezetésére (ISO 9001; ISO 17020),
  • körvizsgálatokban való részvételek megszervezése,
  • laboratóriumi eszközök minőségügyi dokumentumainak naprakész vezetése,
  • aktív részvétel a vevői reklamáció kezelésben,
  • belső auditok lebonyolítása, azok eredményeinek tulajdonosok felé való jelentése.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség, minőségügyi képzettség,
  • minőségközpontú gondolkodás,
  • elkötelezettség a magas színvonalú vevőkiszolgálás iránt,
  • minőségirányítási területen szerzett tapasztalat,
  • jogosítvány,
  • felvállalja a cégcsoport laboratóriumai közötti utazásokat,
  • megbízhatóság,
  • érdekérvényesítő és konfliktuskezelő képesség,
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (írás-beszéd).

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelemi csomag,
  • szolgálati gépkocsi,
  • kihívásokkal teli, újszerű megoldásokra nyitott munkahely,
  • nemzetközi kapcsolatok.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

kérjük, önéletrajzát küldje a HF 9-6783-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

   Link megjelenítése