Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási vezető - INTS/9/161

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei multinacionális gyártó-termelő partnercégünk részére keresünk munkatársat.

 Minőségbiztosítási vezető

pozícióba

Ref.: INTS/9/161

Feladatok:

  • a minőségbiztosítási rendszer általános koordinálása és fejlesztése
  • a különböző termelési egységekhez tartozó minőségbiztosítási rendszerek működtetése, hogy azok elérjék a tervezett gyártási és minőségi célok és szabvány szerinti megfelelést
  • a gyártott termékek minőségi megfelelésének biztosítása
  • a hozzá tartozó beosztottak vezetése és fejlesztése
  • célok, KPI-ok tervezése és betartatása, terv kidolgozása a különböző termékek és azok gyártási folyamatához felelős minőségbiztosítási részleg számára
  • a helyi és nemzetközi szabványokhoz való megfelelés biztosítása
  • a vevői reklamációk és az arra meghozott intézkedések nyomon követése, ellenőrzése
  • a minőségbiztosítási dokumentációk, SOP jóváhagyása
  • ad-hoc és rendszeres jelentések készítése
  • a javító és megelőző intézkedések és a nem megfelelőségek kezelésére tett intézkedések jóváhagyása; külső és belső auditok
  • az NCR rendszer napra készen tartásának és a minőségbiztosításhoz kapcsolódó selejt minimális szinten tartásának figyelése
  • A minőségbiztosítási folyamatok, rendszer, dokumentáció fejlesztése az ISO 9001/13485, FDA, MDD, MDR és más országspecifikus szabványnak megfelelően

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • 3- 5 év minőségbiztosítás területén eltöltött tapasztalat
  • nemzetközi munkatapasztalat vagy nemzetközi gyártó-termelő cégnél töltött tapasztalat
  • minőségbiztosítási vezetőként vagy hasonló pozícióban eltöltött munkatapasztalat
  • folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Ajánlat:

  • folyamatosan növekvő multinacionális cég
  • szakmai fejlődés, izgalmas szakmai kihívások
  • vonzó fizetés és juttatási csomag
  • céges autó
  • 2 éves határozott idejű szerződés

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Kategória Gyártás / Termelés, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Mérnök / Műszaki, Minőségbiztosítási mérnök, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű