Megbízható gyógyszeripari partnerünk részére keresünk munkatársat

 MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

 (HF 10-7079)

 pozícióba.

Feladatok

  • Gyógyszergyártó üzemben minőségbiztosítási feladatok ellátása,
  • Többek között alapanyagok, késztermékek minőségének ellenőrzése, felszabadítása,
  • Munkautasítások, jelenések, jegyzőkönyvek elkészítése, dokumentumok karbantartása,
  • Minőség-biztosítással kapcsolatos oktatások megtartása,
  • Deviációk kivizsgálása, változás-követések minőség-biztosítási véleményezése, önellenőrzések és külső auditok lebonyolítása, jelentések készítése, minősítések végzése.

Elvárások

  • Felsőfokú gyógyszerész, vegyészmérnök, állatorvosi vagy orvosi végzettség,
  • Gyógyszergyártó üzemben szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye és Komárom-Esztergom megye határa
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát,

küldje a „HF 10-7079”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

 az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése