www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető (Győr) Referenciazsám: FE-1046

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2014.10.10.
Hirdetés azonosító: 855454

Feladatok:

  • A minőségügyi rendszer működésének felügyelete, folyamatos fejlesztése
  • Az ISO 9001:2008 szabvány előírásai szerinti működés biztosítása
  • A gyártás minőségügyi oldalról történő támogatása
  • A minőségügyi osztály vezetése, beosztottak koordinálása, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal, a nem megfelelőségek kezelése
  • A minőségügyi információk áramlásának megszervezése, koordinálása
  • Minőségügyi oktatások, képzések tervezése, szervezése, szükség szerinti lebonyolítása
  • Külső és belső auditok szervezése és koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (diploma)
  • Legalább 4-5 éves szakmai tapasztalat minőségbiztosítás területén, termelő cégnél, emellett a vezetői tapasztalat előny
  • ISO 9001:2008 szabvány ismerete
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás (a német preferált)
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Készség a csapatmunkára
  • Kiváló kommunikációs és gyors problémamegoldó készség

Előny:

  • Műanyagipari tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Bérezés megegyezés szerint, kezdés akár azonnal!
  • Fiatal csapat, stabil munkahely, nemzetközi környezet

A munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. osztrák érdekeltségű, műanyag termékek gyártásával foglalkozó Partnercége megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre magyar, angol és/vagy német nyelven.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1046-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Győr
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő