www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető (Budapest)

  • A hirdetés 810 napja lejárt

Budapesti székhelyű multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk agilis Minőségbiztosítási vezető munkatársat.

Feladatok:

  • A minőségbiztosítási osztály, minőségbiztosítási mérnökök és minőségellenőrök munkájának szakmai irányítása (kb. 40-50 fő)
  • Vevői és beszállítói reklamációk kezelése, azonnali intézkedések, akciótervek kidolgozása
  • A vállalat vevői- és rendszerauditokra való felkészítése
  • Beszállítók folyamatos fejlesztése lean szemlélet szerint
  • Folyamat- és termékminőség felügyelete, KPI-ok követése
  • A vállalat minőségirányítási rendszerének működtetése, felügyelete, fejlesztése
  • Környezetirányítási rendszer felügyelete
  • Együttműködés a vállalatcsoport stratégiai minőségirányítási szervezetével

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Minimum 5 éves termelő vállalatnál, kisszéria gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Vezetői kompetenciák
  • Határozottság, dinamizmus
  • Kiváló problémamegoldó, koordinációs és kommunikációs készség
  • Lean manufacturing, Six Sigma ismeretek előny

Fényképes, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével!

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő