www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ - Autóipari beszállító

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1022408

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító, speciális termékcsoportjában a világ autóipari beszállítóinak élvonalába tartozik. A vállalat az elmúlt években dinamikusan fejlődött a gyártási program jelenleg is új nagy presztízsű projektekkel bővül. Számára keresünk tapasztalt és elkötelezett vezető munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A gyárigazgató közvetlen vezető munkatársaként a vállalat minőségpolitikájának megvalósítása, a minőségbiztosítási szervezet vezetése és irányítása
  • A nemzetközi autóipari szabványoknak (ISO/TS 16949, VDA 6.1) és a vevői követelményeknek megfelelő minőségügyi rendszer működtetése és fejlesztése
  • A rendszerauditra, és vevőauditokra történő felkészülés irányítása, az auditok lefolytatásának felügyelete, az eredmények értékelése
  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak kidolgozása, működtetése és folyamatos fejlesztése
  • A minőségbiztosítási munkatársak ismereteinek, készségeinek fejlesztése, a legkorszerűbb minőségbiztosítási módszerek és eszközök alkalmazása
  • A beszállítói minőségbiztosítás folyamatainak kidolgozása és fejlesztése
  • Beszállítók auditálása, értékelése, rangsorolása, kiválasztása és fejlesztése
  • A vevői elvárásoknak megfelelő és vevői megelégedettséget eredményező minőségi mutatószámok meghatározása és betartatása
  • Vevői kapcsolattartás, vevői reklamációk feldolgozása, elemzése, változások és megelőző intézkedések kidolgozása és bevezetése a gyártásban, a beszállítóknál és a minőségbiztosításban
  • Kapcsolattartás a kiemelt vevőkkel és beszállítókkal
  • A minőségügyi oktatások koordinálása
  • Az új termékek minőségtervezésének koordinálása
  • A minőségköltségek, tervezése, figyelése, javaslatok és intézkedések a minőségköltségek csökkentésére,
  • A menedzsment rendszeres tájékoztatása a minőség alakulásáról
  • A minőségfejlesztési javaslatok előterjesztése és megvalósítása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, ideálisan gépészmérnök és minőségbiztosítási szakmérnök
  • Több éves, autóipari beszállítónál szerzett minőségbiztosítási tapasztalat, a korszerű minőségtechnikák alkalmazásának készsége
  • Több éves vezetési tapasztalat
  • Az aktuális autóipari minőségbiztosítási szabványok és a korszerű minőségbiztosítási módszerek ismerete és alkalmazási készsége
  • Angol nyelvtudás, német és/vagy francia előny
  • Komplex rendszerekben gondolkodni tudó, jó problémamegoldó, dinamikus, alapos szakmai tudással és jó vezetői készséggel rendelkező pályázót keresünk

Amit megbízónk nyújt

  • Élenjáró beszállítói környezet, korszerű munkahely
  • Vonzó, versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium, cafeteria
  • Cégautó
  • Szakmai és szervezeti fejlődési lehetőség a magyarországi és regionális vállalat csoportban

A munkavégzés helye

Közép-magyarországi régió keleti térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ - Autóipari beszállító, Közép-magyarországi régió keleti térsége

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország