www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető (autóipar)

  • A hirdetés 1175 napja lejárt

Megbízónk Európa egyik jól ismert autóipari gyártója, amely több száz fős gyártással foglalkozó gyárral rendelkezik Magyarországon, Budapest közelében.
Jelenleg a minőségbiztosítási vezetői pozícióba keresünk számukra olyan gyakorlott vezetőt, aki a járműgyártás területén használt minőségbiztosítási rendszerek működtetése, fejlesztése területén szerzett tapasztalatot.

Feladatok:

- minőségbiztosítási terület irányítása, csapat vezetése
- hatékonyságnövelő intézkedések meghozatala, bevezetése
- ISO/TS 16949 rendszer és más rendszer működtetése
- együttműködés az ügyvezetővel (magyar) és a külföldi anyavállalattal (németül)
- beszállítói és vevői auditok lebonyolítása
- javító intézkedések megtétele, nyomonkövetése
- részvétel a vezetői értekezleteken, stb.

Elvárás:

- felsőfokú szakirányú végzettség
- tárgyalóképes német-nyelvtudás
- termékgyártásban vagy autóipar területén szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
- hosszútávra tervező, emberséges, de határozott vezetői személyiség

Amit kínálunk: a pozíciónak megfelelő magas jövedelmi szint

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát magyar és német nyelven a E-mail cím megjelenítése e-mailcímünkre. Érdeklődni Mihalek Zoltánnál a 06-20-9339-705-ös telefonszámon lehet.

Részleg

Minőségbiztosítás