www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ (5899)

  • A hirdetés 1115 napja lejárt

Elvárások:

•    Műszaki területen szerzett diploma minőségbiztosítási szakirányon
•    Termelő cégnél szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
•    Tárgyalási szintű németnyelv tudás (szóban-írásban)
•    Számítógépes ismeretek: MS Office, valamint vállalatirányítási rendszer felhasználó szintű ismerete
•    „B” kategóriás jogosítvány, saját személygépkocsi
•    Személyiségét illetően:
Jó elemző és együttműködő képesség, felelősségteljes, határozott fellépésű, dinamikus személyiség, feladatokat jól delegáló, vezetői készségekkel rendelkező

Előny:

•    Angolnyelv tudás

Feladatok:
•    A vállalatnál működő minőségbiztosítási rendszer működtetése és felügyelete
•    ISO 9001:2008 szerinti tanúsítás bevezetése 2014 év közepéig
•    A németországi anyavállalattal történő napi szintű kapcsolattartás
•    Alkalmanként Németországi utazás vállalása
•    Az irányítása alatt dolgozó 7 fő minőségügyi ellenőr napi munkájának koordiánálása
Juttatások:

•    Bérezés: Versenyképes jövedelem
•    ¼ éves prémium
•    Autóval történő munkába járás 100 %-os térítése
•    Mobiltelefon

Munkaidő:

•    Hétfőtől – péntekig (napi 8 órában)

Munkavégzés helye:

•    Győr-Moson-Sopron megyében működő cégnél

Megbízónk profilja:

•    Speciális gépek gyártásával foglalkozó Kft.

Jelentkezési határidő:

•    A fényképpel ellátott magyar-német pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre kérjük.
•    Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 96 528 580, 36 70 9426064-es telefonszámon Nyikosné Kovács Melindánál.
•    Link megjelenítése

Ügyfélszolgálati idő:

•    hétfőtől – csütörtökig: 8-16 óráig, pénteken: 8-15 óráig