OPERATÍV MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ – gyártási minőségbiztosítás

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1155891

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító, fém alkatrészeket, továbbá hegesztett és szerelt komponenseket gyárt gépjárművekhez. A csoport magyarországi gyára az elmúlt másfél évtizedben sikeresen gazdálkodott és több szakaszban bővült. A vevők minőségi elvárásainak magasabb szintű telejítése és a gyártás hatékonyságának növelése céljából a vállalat fejleszti szervezetét, az új minőségbiztosítási szervezeti egység a gyártással szorosan együttműködve látja el feladatait. Az új szervezeti egység élére ambíciózus és felelősségteljes munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A termékgyártás minőségi ellenőrzése a minőségbiztosítási rendszerben foglaltak betartásával, a minőségellenőrök munkájának irányítása, támogatása
  • A mérőlaboratórium munkájának koordinálása és felügyelete
  • Vezetői feladatok ellátása, a szervezethez tartozó egységek irányítása, a munkatársak vezetése, szakmai segítése és ellenőrzése
  • Szakmai javaslatok a termékek minőségellenőrzésének fejlesztéséhez
  • Aktív részvétel az új termékek minőségtervezésében és a hibaelemzésben
  • Beszállítói reklamációk felügyelete
  • Folyamat-, és termékauditok lefolytatása
  • Dokumentációkezelés
  • A szervezeti egység képviselete, rendszeres jelentések, beszámolók készítése az Operatív vezető részére

Elvárások

  • Műszaki mérnöki végzettség, ideálisan gépészmérnök, minőségbiztosítási szakirányú másoddiplomával
  • Minőségbiztosítási területen szerzett min. 3 év vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Autóipari minőségtechnikák ismerete (APQP, PPAP, FMEA, SPC, MSA, G8D)
  • Rendszerszemlélet, strukturált munkastílus
  • Jó probléma megoldó készség, határozottság, rugalmasság
  • Vezetői kompetenciák
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Előnyt jelent

  • Belső auditori végzettség
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes javadalmazás
  • Szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
  • Stabil, fejlődő vállalati háttér

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: OPERATÍV MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ – gyártási minőségbiztosítás, Székesfehérvár környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678