www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ – autóipar, német nyelvtudás

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 867693

Link megjelenítéseimages/editor/1399913024.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk piacvezető globális nagyvállalat magyarországi gyára, feldolgozott termékeket fejleszt, gyárt és szállít elsősorban az autóipari, továbbá a gépipari és építőipari ágazat vállalatai számára, termelésének jelentős hányadát exportálja. Számára keresünk vezető szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A minőségbiztosítási rendszer és folyamatok fejlesztése, működtetése
  • A termékfejlesztési és új termék bevezetési folyamat minőségügyi támogatása
  • A termékminőség vevő által is elfogadott objektív értékelési rendszerének továbbfejlesztése
  • A beszállítók és a gyártási folyamatok auditálása a minőségjavító követelmények meghatározása és a szükséges intézkedések megvalósítása céljából
  • A bejövő áru, a késztermékek és a gyártási folyamat ellenőrzésének szabályozása és irányítása
  • A reklamáció rendezés rendszerének karbantartása és működtetése, a javító intézkedések követése
  • A megállapodott vevői követelmények és elvárások megvalósításának követése, a különleges termékparaméterekre, a munkatársak célirányos oktatására és a megelőző intézkedésekre kiterjedően

ELVÁRÁSOK

  • Mérnöki diploma, minőségbiztosítási képesítések
  • Legalább 5 év gyártóvállalatnál szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • Autóipari vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetési tapasztalat
  • Német és angol nyelvismeret
  • Célorientáltan cselekvő, dinamikus személyiség kiváló problémamegoldó készséggel

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Vonzó, versenyképes alapfizetés
  • Tizenharmadik havi fizetés, teljesítményprémium, magánnyugdíj- és egészségpénztári befizetés, cafeteria
  • Cégautó
  • Szakmai fejlődési lehetőség a globális nagyvállalat 40 országra kiterjedő szervezetében

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ – autóipar, német nyelvtudás, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése