www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vevői kapcsolattartó mérnök

  • A hirdetés 1017 napja lejárt
Multinacionális hátterű autóipari partnercégünk számára keresünk MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ MÉRNÖK munkatársat Heves megyei munkavégzésre!

Feladatok:
  • Vevői minőségügyi reklamációk nyomonkövetése és kezelése
  • Minőségmódszerek (8D, 5 Why, Ishikawa, Risk analízis, Lessons Learned) alkalmazása a problémamegoldásban
  • Együttműködés a társosztályokkal (labor, gyártás, fejlesztés, beszállító management)
  • Aktív részvétel az elsőminta dokumentációk összeállításában
  • Vevői látogatások, minőségügyi megbeszélések szervezése a legfőbb autógyáraknál (Audi, BMW, Daimler, VW)
  • Vevői auditok felkészülésében való részvétel, auditok koordinálása és lebonyolítása
  • Statisztikák rendszeres felülvizsgálata, top problémákra akciók indítása
  • Kiemelt projectek támogatása, aktív részvétel a minőség jelentős fejlesztésében

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3+ év releváns tapasztalat (autóipari és minőségbiztosítási tapasztalat)
  • Tárgyalóképes angol VAGY német nyelvtudás
  • Autóipari-elektronikai ismeretek és autóiparban szerzett tapasztalat
  • Autóipari-elektronika területén szerzett gyártási és minőségbiztosítási tapasztalat
  • Magabiztos fellépés
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs képesség
  • Meggyőzőkészség
  • Készség nemzetközi csoportban való munkára
  • Önállóság és együttműködő hozzáállás

Amit partnerünk kínál:
  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, multikulturális munkakörnyezet
  • Széleskörű Cafeteria juttatások
  • Bejárás lehetősége Budapestről céges autóbusszal

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki