www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI vevő kapcsolattartó

  • A hirdetés 710 napja lejárt

Budapesti székhelyű, dinamikusan fejlődő autóipari cég, tolnai telephelyére keresi leendő munkatársat. Ha szeretnél folyamatos fejlődési lehetőséget biztosító csapatban dolgozni, szereted a kihívásokat és képes vagy az önálló munkavégzésre is akkor jelentkezz hozzánk, az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás
  • Beszállítói kapcsolattartás
  • Reklamációkezelés
  • Vevői auditokon, látogatásokon való aktív részvétel
  • Jelentések, jegyzőkönyvek, szabványok fordítása idegen nyelvre / nyelvről

Elvárások:

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Nagyfokú megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Hajlandóság csapatban való együttműködésre
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: excel, power point, stb.)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • ISO/TS 16949 szabványismeret

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát kereseti igény megjelölésével az alábbi email címre juttassa el.

Helyek Tolna
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő