www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási ügyintéző

  • A hirdetés 333 napja lejárt

Német tulajdonú acélcső kereskedelemmel és feldolgozással foglalkozó cég munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A vállalat minőségbiztosítási rendszereinek működtetése
  • Minőségügyi fejlesztések, célkitűzések, feladatok meghatározása
  • Reklamációk, nem-megfelelőségek megelőzése, kezelése
  • A minőségbiztosítási és környezetirányítási csoport munkájának irányítása, összefogása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min.1-2 év gyártás és/vagy minőségügy területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • Csőismeret, acéltermékek ismerete
  • Fémipari vagy alkatrészgyártás területén szerzett tapasztalat
  • Gyártóüzemi minőségbiztosítási gyakorlat

Amit kínálunk:

  • fiatal, összeszokott, dinamikus csapat,
  • kulturált munkakörülmények,
  • állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség,
  • versenyképes juttatási csomag,

Munkavégzés helye:

  • Vecsés (Airport City Logisztikai Park, Üllői út)

Azokat a pályázókat várjuk, akik a kínálkozó lehetőséget kihasználva képesek üzleti sikereink részévé válni.

Ha szeretné a meghirdetett állást megpályázni, küldje el angol és magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát, magyar nyelvű motivációs levél kíséretében fizetési igény megjelölésével a következő elérhetőségek egyikére:

BENTELER Distribution Hungary Kft.

2220 Vecsés, Lőrinci u. 139.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő