www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási ügyintéző (SZ-SZ-B)

  • A hirdetés 777 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk Minőségbiztosítási ügyintéző munkatársat, az alábbiak feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Napi szintű kapcsolattartás a vevőkkel (konszernen belül, kívül)
  • Szériavizsgálatok tervezése nyomon követése, labormegbízások előkészítése
  • Gyökérok elemzés és akcióterv készítése - felügyelete (keresztfunkciós csapatban) a fő selejtek gyökérokainak megszűntetésére
  • A heti selejt megbeszélése vezetése
  • Vevői és belső reklamációk kivizsgálása (a releváns területen), a rövid- és hosszú távú akciók menedzselése
  • Szoros kapcsolat és együttműködés a termeléssel és a projektvezetőkkel
  • Részvétel a heti és havi jelentések elkészítésében
  • Belső auditok kivitelezése
  • Vevői auditok előkészítése és vezetése
  • FMEA és 8D riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • ISO/TS16949 ismeret
  • Folyékony német nyelvtudás
  • Magas minőség tudatosság
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Strukturált munkavégzés
  • Rugalmasság

Kétnyelvű, fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő