www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási Területi Vezető

  • A hirdetés 882 napja lejárt

A

PEMŰ Műanyagipari Zrt.

folyamatosan bővülő műanyagipari termékeket előállító vállalat

keres munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Több üzem minőségbiztosítási feladatainak koordinálása, fejlesztése
  • Az ISO/TS 16949 szabvány auditálási követelményeinek megfelelő dokumentumrendszer vezetése, fejlesztése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Minőségügyi-, gépész-, vagy vegyészmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • LEAN gyártóterületen szerzett tapasztalat
  • Autóipari beszállítói területen szerzett ISO/TS 16949 szabvány szerinti tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megbízható háttér
  • Önálló munkavégzés
  • Fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Solymár

A pályázatokat a – fizetési igény megjelölésével és a végzettségekről szóló bizonyítványok, oklevelek megküldésével – a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Solymár
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol