www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási technikus/garanciális (Ref.sz.: HM-987)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.02.20.
Hirdetés azonosító: 826805

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai végzettség
  • Néhány éves elektronikai gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Repair vagy teszt technikusi tapasztalat
  • NYÁK és kapcsolási rajz ismeret
  • Tesztrendszerek felépítésének és működésének ismerete
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Feladatok:

  • Garanciális vevői reklamációk elektromos analízise
  • Feltárt hibák meghatározása
  • Hibás alkatrészek esetén az alkatrész reklamációk elindítása az SQA felé
  • Az analízis eredményének és folyamatának dokumentálása a belső- és a vevői rendszerben

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés!
  • Cafeteria, bónusz rendszer, letelepedési- és/vagy albérlet-támogatás, étkezési hozzájárulás, szakmai- és nyelvi képzések, tanfolyamok stb.
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia, nemzetközi tapasztalatszerzés lehetősége!

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-987-es referenciaszámot.

Az állás részleteiről érdeklődhet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő