www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási technikus

  • A hirdetés 826 napja lejárt

A KAISER FOOD Kft. a magyarországi húsipari piac egyik legmeghatározóbb szereplője. A szolnoki és békéscsabai gyártótelephelyekkel rendelkező Vállalathoz várjuk azonnali munkakezdéssel leendő munkatársunkat Szolnokra a következő munkakörbe:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TECHNIKUS

A munkakör célja:

Az üzem területén állandó jelleggel olyan üzemi körülményt, tisztaságot, rendet kell biztosítani, amely megfelel a vonatkozó követelményrendszernek. A HACCP rendszer és az IFS minőségi rendszerkövetelmények működtetése a szolnoki szárazáru üzemben. Az üzembe bekerülő alapanyagok, és kikerülő késztermékek minőségének folyamatos ellenőrzése, reklamációk kezelése.

A munkakörhöz tartozó feladatok, felelősségek:

  • gyártásközi és késztermék ellenőrzése
  • fogyasztóvédelmi referensi feladatok naprakész ellátása
  • az üzem higiénia állapotának, a takarítás minőségének ellenőrzése
  • az előírt ellenőrző vizsgálatok figyelemmel kísérése, megszervezése és lebonyolítása
  • az üzemben előírt higiéniai és minőségbiztosítási oktatások megtartása
  • HACCP-rendszer naprakészen tartása, CCP-k üzemi felügyeletének ellenőrzése
  • elemzések, kimutatások és vezetői tájékoztató anyag készítése

A munkakör ellátásához szükséges képzettség, készségek:

  • felsőfokú élelmiszeripari technológus végzettség
  • min. 1 év gyakorlat
  • elkötelezettség, pozitív hozzáállás
  • precízitás, terhelhetőség
  • erős felhasználói szintű MS Office ismeretek

A munkavégzés helye:

Szolnok

A jelentkezés módja:

A pozícióra való jelentkezéshez, kérjük, juttassa el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát az Ön által elvárt bruttó fizetési igény megjelölésével 2014. február 10-ig az alábbi e-mail címre.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő