www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási technikus

  • A hirdetés 931 napja lejárt

A Nestlé Hungária Kft. Szerencsi Gyárába keres a következő pozícióba kollégát:

 MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TECHNIKUS

Elvárások:

  • Felsőfokú egyetemi vagy főiskolai mérnöki végzettség
  • (élelmiszer-, agrár-, vegyész-, anyagmérnöki karon),
  • Élelmiszeriparban szerzett gyakorlat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Határozottság, jó szervező készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Microsoft programok alkalmazásának ismerete

Előny:

  • Minőségbiztosítási szakirányú végzettség
  • HACCP ismerete
  • ISO minőségbiztosítási rendszer ismerete
  • SAP ismerete

Feladatok:

  • gyártási folyamatok támogatása minőségügyi oldalról
  • SAP rendszer kezelése, karbantartása
  • Utasítások felülvizsgálata
  • Labor koordinálása

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatás

További információkat cégünkről honlapunkon találhat: Link megjelenítése

.Angol – magyar nyelvű önéletrajzokat az alábbi címre várjuk az alábbi email címre.  Kapcsolattartó: Orosz Lilla

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol