www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási technikus

  • A hirdetés 1068 napja lejárt

Multinacionális termelővállalat szigetszentmiklósi telephelye keres munkatársat az alábbi munkakörbe.

Feladatok:

-          A vevői, vállalati, illetve szabványi minőségi követelmények képviselete és betartatása a gyártási és kapcsolódó folyamatokban

-          Beérkező, gyártott és kimenő anyagok, illetve gyártási folyamatok ellenőrzése, és dokumentálása a meghatározott minőségirányítási előírások, irányelvek szerint;

-          Segédkezés a minőségi problémák okainak feltárásában, megoldásában

-          Laboratóriumi mérések, vizsgálatok elvégzése;

-          A minőségbiztosítás mérőeszközeinek kezelése, esetleges kalibrálása

-          Egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások:

-          Legalább középfokú – szakirányú - műszaki végzettség;

-          Termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat;

-          Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

-          Proaktivitás, önállóság

-          Precizitás, alaposság

-          Rugalmasság, terhelhetőség

-          Több műszakos munkarend vállalása

-          Felsőfokú szakirányú végzettség, illetve angol nyelv alapfokú ismerete előny.

Juttatások:

-          versenyképes fizetés;

-          havi étkezési hozzájárulás.

Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várunk.

További információ az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő