www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási technikus

  • A hirdetés 1136 napja lejárt

A Schneider Electric Energy Magyarország Kft  a villamos energia szállítás minden szintjéhez kínál rendszereket, szolgáltatásokat, valamint berendezések egész sorát, melyeket tervez, gyárt, üzembe helyez és szervizzel.

A Schneider Electric Energy Magyarország Kft  az energiaelosztás teljes termékpalettájával, szervízszolgáltatásaival és a kunszentmiklósi székhelyű gyártóbázisával áll  a vevők szolgálatába.

 A Schneider Electric Energy Magyarország Kft  az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Hiba feltárás, elemzés, középfeszültségű kapcsoló-berendezésekben
  • Meghibásodások csökkentése, javítási terv készítése
  • Minőség-ellenőrzés, teszteredmények elemzése
  • 8 D riportok készítése, egyeztetése a termelési területekkel

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy elektronikai vagy erősáramú vagy mechatronikai vagy  műszerész középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Elektronikai mérőműszerek ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • angol nyelvtudás (elsősorban írásbeli kommunikációban)

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés biztosítása
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Megbízható, stabil munkáltatói háttér
  • versenyképes fizetés, kafetéria és a bejárás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük küldje el pályázati anyagát (magyar és angol nyelvű életrajz és motivációs levél) az alábbi elérhetőségekre:

  • Cím: Schneider-Electric Energy Magyarország kft 6090 Kunszentmiklós, Kossuth Lajos utca 60.

Helyek Fejér
Pest
Bács-Kiskun
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol