www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.24.
 Hirdetés azonosító: 283309
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Enclosure divíziója a Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkbanprecíziós fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik. Telephelyünk a világ nagy telekommunikációs cégeinek és ezek beszállítóinak gyárt és szállít termékeket. A jelenleg több mint 500 főt foglalkoztató üzemünkbe keresünk

Minőségbiztosítási technikus

munkakörbe munkatársakat.

Ellátandó feladatok, célok:
  • Az Ellenőrzési Utasításokban előírt gyártásindítási-, folyamatközi- és végellenőrzések és vizsgálatok valamint műszeres mérések elvégzése
  • A kapcsolódó adatok és információk rögzítése, dokumentálása
  • A kapcsolódó vizsgálati- és selejt jegyzőkönyvek elkészítése
  • Döntés a termék minőségi besorolásával kapcsolatban, a kapcsolódó intézkedések megtétele (blokkolás, zárolás, felszabadítás) és az ehhez kapcsolódó ORACLE tranzakciók elvégzése
Elvárások:
  • Középfokú (technikusi) végzettség (minőségügyi végzettség előnyt jelent)
  • Jártasság a minőségvizsgálat valamint méréstechnika területén
  • Tolómérő magabiztos használata
  • Műszaki rajz ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Személyi tulajdonságok, feltétlen követelmények, ajánlott képességek:
  • Határozott, döntésképes személyiség
  • Problémamegoldó képesség
  • Önállóság
  • Megbizhatóság
  • Terhelhetőség

Mit ajánlunk:

  • Pezsgő munkakörnyezet
  • Dolgozóközpontú hozzáállást, nyitott vállalati kultúrát

Munkavégzés helye: Alsózsolca

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címre.