www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási technikus

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1172149

Partnercégünk összetett és innovatív alkatrészek, szerszámok és gépek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. Az ajkai telephelyen egy komplex gyáregységen belül megtalálható a termék előállítási folyamat legtöbb lépése, mint például a szerszámgyártás, műanyag fröccsöntés, alkatrész gyártás, termék összeszerelés.A jelenleg közel 400 főt foglalkoztató ajkai partnercégünk induló új projektjeinek támogatásához keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Egyedi fröccsszerszámok, formaadó elektródák mérése
  • Mérési eredmények kiértékelésében aktív részvétel
  • Megvalósíthatósági tanulmány készítésében részvétel
  • 3D mérőgépek programozása (ZEISS - Calypso)
  • Első minták bemérése, kiértékelése
  • Mérési terv készítése

Elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (minőségbiztosítás vagy műszaki területen)
  • 3D mérőgép programozásban, program írásban szerzett jártasság (ZEISS - Calypso)
  • Magabiztos műszaki rajz olvasási készség
  • Csapatmunkára való képesség, analitikus gondolkodás, célorientáltság
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kedvezményes étkezés a cég területén belül
  • Cafeteria-juttatás
  • Útiköltség-térítés
  • Albérleti támogatás
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség multinacionális környezetben

Előnyök:
  • 2-3 éves aktív szakmai tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát (magyar és angol nyelven írt fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél) fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk: [e-mail] , vagy érdeklődjön személyesen irodánkban, a 8200 Veszprém, Rákóczi u. 2. szám alatt, vagy a 06/70/6655-297-es telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Ajka