www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási technikus

  • A hirdetés 306 napja lejárt

A Fusetech Kft. minőségirányítási csapata bővítése céljából munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Vállalatunk elektronikai profillal rendelkezik, mely hosszú évek óta kiemelt szerepet tölt be a hazai és nemzetközi piacokon egyaránt. Minőségirányítási csapatunk bővítése céljából, olyan kollégát keresünk, aki már rendelkezik quality ismeretekkel, ugyanakkor meglévő tudását tovább gyarapítaná, fejlesztené hosszú távon.

A minőségbiztosítási technikus feladatai:

  • Gyártási folyamatok és a beérkező anyagok ellenőrzése
  • Megelőző, javító intézkedések bevezetése, működtetése
  • Minőségi reklamációk kivizsgálása, válaszadás a vevőnek
  • Aktív együttműködés a vállalat más szervezeti egységeivel
  • Ellenőrzési utasítások készítése, bevezetése
  • Auditokra való felkészülés, azokon való részvétel

 Pályázati feltételek:

  • Legalább középfokú végzettség (műszaki, technikus)
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret szóban és írásban (minimum erős alapfok)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek /MS Office/
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos szemlélet

Előnyt jelent:

  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkavégzés
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés, továbbképzések
  • Széles körű juttatási csomag
  • Béren kívüli juttatások: 14. havi fizetés, havi bónusz, Cafeteria, bejárás támogatása
  • Befogadó környezet, jó kollegiális légkör

Jelentkezés/Kapcsolat:

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és jelentkezne, várjuk pályázatát a lenti e-mail címen keresztül, a pozíció megjelölésével ,,Minőségbiztosítási technikus,,. Személyes jelentkezés: Guba Sándor utca 38. HR osztály

Helyek Kaposvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol