www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási technikus
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.20.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1077853
lejárt

Ipari kéziszerszámok gyártásával foglalkozó multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A termékek (alkatrészek) műszeres mérése; mérőgépek kezelése, programozása;
  • Minőségbiztosítási leírások készítése, minőségellenőrzési folyamatok fejlesztése;
  • Termék auditok előkészítése és elvégzése;
  • Társosztályok támogatása minőségbiztosítási kérdésekben.

Elvárások:

  • Érettségi vagy felsőfokú műszaki végzettség;
  • Min. 1 év releváns szakmai tapasztalat;
  • Műszaki rajzolvasási és hosszmérési ismeretek;

Előny:

  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás;
  • Minőségbiztosítási technikus végzettség;
  • Mérőgépek használatában szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség 2015. év Legjobb Munkahelye díjat elnyert gyárában;
  • Határozatlan idejű szerződés;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes bérezés;
  • Sportolási és nyelvtanulási lehetőség.

Egyéb információ:

  • Munkarend: 1 műszak
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, ÁTI-Sziget Ipari Park (tömegközlekedéssel jól megközelíthető Budapestről és a környező településekről)

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.