www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.27.
 Hirdetés azonosító: 1014187
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az IMS divízióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TECHNIKUS

A munkakör célja

Ellenőriz, elemzi és visszacsatol  a gyártási, minőségügyi folyamatok helyességéről.

Főbb feladatai, felelőssége:

• Adatgyűjtés, napi, heti és havi kimutatások, riportok készítése
• Belső kiesések, nem megfelelősségek (OBA/FQA alertek) gyökérokainak elemzése, akciók meghatározása, annak nyomonkövetése
• Folyamatauditok lefolytatása, riportálás (flash auditok)
• A termelés támogatása Quality oldalról
• Sormegállítás illetve termék blokkolás joga van sorozathiba vagy mértékadó kockázat estén
• Munkautasítások és információs lapok készítése
• Új termékek bevezetésében való részvétel
• Vevő által visszaküldött termékek analizálása
• Eszközfelügyelet (vizuális segédeszközök, és mérőműszerek)

Elvárások:

• Középiskolai végzettség
• Jó monotonitás tűrő képesség
• Analitikus gondolkodásmód
• Alap minőségügyi technikák ismerete (8D, FMEA, CP)
• Elektronikai gyártásban szerzett legalább két éves tapasztalat
• Elkötelezettség a minőségbiztosítás iránt
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret (excel, word)
• 12 órás, folyamatos munkarend vállalása

Előnyök:

• Angol nyelv ismerete
• Minőségügyi ISO szabványok ismerete ( ISO/TS 16949 )
• IPC 610 ismeret

Amit kínálunk:

• Alapbéren felül teljesítmény bónusz
• Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás
• Fejlődési lehetőség
• Hosszútávú munkahely

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: