www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási technikus VQ-FQ területre

  • A hirdetés 793 napja lejárt

Feladatok:

  • Legyártott és félkész termékek vég-, illetve folyamatközi ellenőrzése.
  • Kézi mérőeszközök kezelése (tolómérő, mikrométer, magasságmérő stb.).
  • Kapcsolattartás a társcsoportokal (pl. bejövőáru-ellenőrzés).
  • Napi kapcsolat a gyártással.
  • Hibák analizálása.
  • Dokumentumrendszer kezelése.
  • SAP könyvelések végzése.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség.
  • Önálló, precíz munkavégzés.
  • Csapatmunka.
  • Döntési képesség.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Felhasználói szintű számítógépes (Excel-, Word-, Outlook-) ismeret.
  • Több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak).
  • Terhelhetőség, flexibilitás.
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő