Minőségbiztosítási technikus - Veszprém (Referenciaszám: NB-1217)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.03.18.
Jelentkezési határidő: 2017.03.19.
Hirdetés azonosító: 1036402

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat (min. 1 év)
  • Folyamatos vagy 3 műszakos munkarend vállalása!
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Elektronikai gyártási területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák kezelése
  • Problémamegoldás koordinálása együttműködve a termelési csapattal
  • Minőségügyi riportok, kimutatások készítése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1217-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20-911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Gyári munkás, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító, Mérnök / Műszaki, Technikus, Szakmunka / fizikai munka
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő