Minőségbiztosítási technikus - Székesfehérvár (Referenciaszám: RE-1351)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1099062

Feladatok:

  • Selejtelemzések
  • Első darab jóváhagyások
  • Folyamatközi ellenőrzések
  • Adatszolgáltatás, riportok készítése a mérnökök részére
  • Reklamációkezelésben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Műszakos munkarend vállalása
  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás legalább alap szinten
  • Autóiparban, minőségügyi téren, termelésben szerzett néhány éves tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismeretet (Excel)
  • Autóipari minőségügyi technikák ismerete és alkalmazásának készsége
  • Gyors reakciókészség
  • Önállóság, döntéshozatali képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1351-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)