www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási technikus / mérnök

  • A hirdetés 820 napja lejárt

Feladatok:

  • Szereldei területek műszaki támogatása, fejlesztése folyamat és termék oldalról,
  • Elektronikai és mechanikai hibák kivizsgálása, intézkedések kidolgozása és bevezetése,
  • Reklamációk kezelése,
  • Termék-felszabadítási vizsgálatok elvégzése,
  • Területi minőségellenőrök, minőségbiztosítási technikusok munkájának felügyelete, koordinálása, támogatása,
  • Minőségbiztosítási dokumentumok készítése,
  • Kapcsolattartás az gyártási területekkel és az anyacéggel.

Elvárások:

  • Minimum műszaki technikusi végzettség (felsőfokú-, elektronikai-, mechatronikai-, vasútgépész képzettség előnyt jelent),
  • Legalább 1-2 év termelési- vagy minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat,
  • Középfokú aktív német nyelvtudás,
  • Metrológiai ismeretek,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (SAP ismeret előnyt jelent)
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség,
  • Önálló munkavégzés, kezdeményezőkészség, határozott, döntésképes alkat,
  • Precizitás, kiváló szervezőkészség, megbízhatóság, csapatszellem.

Jelentkezni magyar és német nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német